092030
Nov izdelek
Robosaur,je odlični robot,kateri se upravlja preko daljinskega upravljalca,usmerjamo ga lahko tudi z laserjem.Ima vrsto vgrajenih senzorjev,kateri reagirajo na različne načine. Robosaur je igrača za vse ljubitelje robotike.Preprosto upravljanje,odlično reagiranje senzorjev naredi igračo še bolj priljubljeno.
1 - na zalogi - na zalogi
Pozor: Zadnji kos na zalogi!
Artikel bo na zalogi: 2016-12-19
Opis izdelka
Dinozavri so se vrnili! Opremljeni z umetno inteligenco in osebnostjo še enkrat skušajo prevzeti Zemljo. OK, rahlo pretiravanje, ampak prostor in domišljija naših otrok, nebo imela meja. Roboraptor je bil opremljen od avtorjev v zelo realističen mehanizem za premikanje. Gladki premiki glave, vratu in repa v kombinaciji s hojo ali tekom,imamo vtis prave živali.
Zahvaljujoč senzorjem dotika, zvoka na daljavo brez težav komunicira z okoljem. Roboraptor ima tri razpoloženja, ki bistveno vplivajo na njegovo vedenje: je stražar, da se želi igrati ali postane lovec. V načinu sport robot bo zahteval nežnost in ga moramo crkljat po glavi. Po drugi strani pa, se kot plenilec premika in išče žrtev glede zaznavanja zvoka, zna ugrizti in dviguje čeljusti. Na srečo, zobje niso resnični, ampak ugriz je zabavni.
Tehnični podatki
vključuje